Mihalangoz 2018 “Türkiye’nin en iyi konut geliştirme projesi” seçildi

Dünya’nın en önemli gayrımenkul yarışması 2018-2019  Uluslararası Gayrimenkul Ödülleri (www.propertyawards.net) sonuçları 25 Ekim’de Londra’da düzenlenen törende açıklandı. Türkiye’den Oral Mimarlık, Kırklareli ili’nin Demirköy ilçesinde, Yeşilce Köyü  için tasarladıkları Mihalangoz Köy Evleri projesi ile ‘Türkiye’nin En İyi Konut Gayrımenkul Geliştirme’ (Best Residential Real Estate Development) dalında büyük ödüle layık görülerek, Türkiye’den  katılan yarışmacılar arasında en yüksek dereceyi aldı.  Oral’lar ayrıca ayı projeyle  ‘En İyi Gayrımenkul Pazarlama’ dalında da ödül aldı. 

Ödülleri, Oral Mimarlık ortakları Yüksek Mimar Kerem Oral ve Emre Oral birlikte aldı.  Oral’lar “Türkiye’nin  en iyi konut gayrımenkul projesi  seçilen Mihalangoz Projesi’ni  dünya çapında öneme sahip bir ödül ile onurlandıran değerli jüri üyelerimize teşekkürlerimizi sunuyoruz.  Bu ödülün çok değer verdiğimiz Kırklareli ili’mizin ilçe ve köylerinin güzelleşmesine, değerlenmesine katkıda bulunmasını temenni ediyoruz.” diye konuştu. 

Oral Mimarlık tarafından tasarlanan Mihalangoz Köy Evleri (www.mihalaongoz.com)   Kırklareli Yeşilce Köyü’nde 4 evden oluşan butik bir  proje olarak tasarlandı. Tablolara yakışır güzellikte manzaralar sunan, Istranca ormanlarının ortasında, Longoz Ormanı Milli Parkı yakınında yer alan Mihalangoz Köy Evleri, İstanbul’a 220 kilometre (arabayla 2,5 saat), altın kumları ile ünlü Karadeniz kıyısındaki İğneada’ya sadece 20  kilometre mesafede. 

Şu kategoriye gönderildi: Yesilce