Mihalangoz Evleri

10  Ağustos 2018  –Oral Mimarlık tarafından tasarlanan Mihalangoz Köy Evleri  Kırklareli Yeşilce Köyü’nde 5 evden oluşan butik bir  proje olarak tasarlandı. Tablolara yakışır güzellikte manzaralar sunan, Istranca ormanlarının ortasında, Longoz Ormanı Milli Parkı yakınında yer alan Mihalangoz Köy Evleri, İstanbul’a 220 kilometre (arabayla 2,5 saat), altın kumları ile ünlü Karadeniz kıyısındaki İğneada’ya sadece 20  kilometre mesafede. 

 “Alabildiğince özel bir hayatı ve çevreyle iç içe yaşamı arzulayan, doğalı seven  insanların yaşamayı arzulayacağı mükemmel bir kaçış yeri, harika bir sığınak”  diyor Emre Oral, Oral Mimarlık’ın yönetici ortağı. 

Y. Mimar Kerem Oral ise, “Palivor Çiftliği’ni 2011’de Demirköy’de tasarlayıp, kurduk, şimdi Mihalangoz Köy Evleri’yle Demirköy’ün Yeşilce köyüne değer katacak butik bir projeyi tasarlamaktan büyük keyif aldım, tecrübelerimiz ışığında, yerel dokuya uygun, modern yaşam gereksinimlerini de karşılayan bir proje oldu”  dedi. 

Günlük yaşamın rutininden uzaklaşıp ,  yemyeşil doğanın kollarına bırakmak için ideal bir yer Yeşilce. Taze biçilmiş çimlerin kokusu, berrak suların dokunuşu, yeni toplanmış bir elmanın lezzeti, çevredeki tepeleri kadife gibi saran yeşil çayırların görüntüsü bütün duyularınızı harekete geçirecek ve doğanın enerjisiyle uyum sağlamanıza yardımcı olacak. Mihalangoz  kırsalında zaman yavaş akıyor. 

Mihalangoz Evleri  hakkına daha fazla bilgi için: 

Bahadır Kaya  / (0532) 2004847/ info@oralmimarlik.com 

ORAL Hakkında

Oral yaratıcı tasarımları, nitelikli işleri ile tanınan ülkemizin önde gelen dizayn, inşaat ve proje yönetim firmasıdır. 1933 yılında kurulan firma, Y. Mimar Kerem Oral, ve Emre Oral'ın ortaklığından oluşuyor. Oral; konut, otel, ofis ve lüks mağaza dizayn ve inşaatı konusunda önemli deneyimlere sahip.  2010 yılında Istanbul’da “Değer 16” rezidans projesiyle, 2011 yılında “Palivor Çiftliği” eko-yaşam projesiyle, 2016 yılında ise “Sadık Paşa Köşkü” iç dekorasyon projeleriyle Avrupa Gayrımenkul ödüllerine layık görülmüştür. 

Şu kategoriye gönderildi: Yesilce